Revista Design
Revista Design
Oborri Dhe Dizajni I Kopshtit

Shimao Loong Palace

Oborri Dhe Dizajni I Kopshtit Duke përdorur një organizim të arsyeshëm të gjuhës natyrore dhe të rrjedhshme të peizazhit, oborri lidhen me njëri-tjetrin në dimensione të shumta, të përshkuara me njëri-tjetrin dhe shndërrohen pa probleme. Duke përdorur strategjinë vertikale me shkathtësi, diferenca prej 4 metrash në lartësi do të kthehet në pikëpamjen dhe veçorinë e projektit, duke krijuar një peizazh të oborrit shumë-niveli, artistik, të gjallë, natyror.

Emri i Projektit : Shimao Loong Palace, Emri i stilistëve : Beijing Miland International Landscape Planning and Design Co., Ltd. China, Emri i klientit : Beijing Miland InternationalLandscape Planning andDesign Co., Ltd..

Shimao Loong Palace Oborri Dhe Dizajni I Kopshtit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.