Revista Design
Revista Design
Hapësira Me Pakicë

Portugal Vineyards

Hapësira Me Pakicë Dyqani i koncepteve Portugali Vineyards është dyqani i parë fizik për kompaninë online të specializuar të verës. E vendosur pranë selisë së kompanisë, përballë rrugës dhe duke zënë 90m2, dyqani përbëhet nga një plan i hapur pa ndarje. Brendësia është një hapësirë e bardhë dhe paksa verbuese me qarkullim rrethor - një kanavacë e bardhë që vera Portugeze të shkëlqejë dhe të shfaqet. Raftet janë të gdhendura nga muret në lidhje me tarracat e verës në një përvojë të pakicë me pakicë 360 gradë pa banak.

Emri i Projektit : Portugal Vineyards, Emri i stilistëve : Ricardo Porto Ferreira, Emri i klientit : Porto Architects.

Portugal Vineyards Hapësira Me Pakicë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.