Revista Design
Revista Design
Markë Premium Për Fëmijët

Lady Already

Markë Premium Për Fëmijët Veshjet e thurura luksoze për vajzat janë bërë vetëm nga fijet më të mira të lesh kashmirit dhe të leshit, të buruar nga prodhuesit më të mirë botëror. Një krijues beson se çdo vajzë e re është një shkëlqyer që ka nevojë për një ambient të veçantë për të shkëlqejë dhe ndezur gëzim. Me entuziazëm ajo punon për t'u siguruar që zonja juaj e vyer e vockël të ndjehet mahnitëse në veshjet e saj të reja. Ajo gjithmonë bën më së miri krijimin e veshjeve perfekte për të shprehur stilin dhe individualitetin e zonjës tuaj të vogël. Kështu që veshjet e thurura i bëjnë vajzat të ndiejnë dashuri përrallore, kujdes dhe një magji të vogël në çdo thurje të trikotazhit të butë dhe të butë të mëndafshtë

Emri i Projektit : Lady Already, Emri i stilistëve : Elena Starostina, Emri i klientit : Elena Starostina.

Lady Already Markë Premium Për Fëmijët

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.