Revista Design
Revista Design
Paketimi I Këmishave

EcoPack

Paketimi I Këmishave Kjo paketim këmishë veçon formën e paketimit konvencional duke mos përdorur asnjë plastikë. Duke përdorur një rrjedhë ekzistuese të mbeturinave dhe procesin e prodhimit, ky produkt nuk është vetëm shumë i thjeshtë për tu prodhuar, por është gjithashtu shumë i thjeshtë për tu hedhur, materiali kryesor që komposton asgjë. Produkti mund të shtypet së pari, dhe pastaj të identifikohet me markën e kompanisë përmes prerjes dhe shtypjes për të krijuar një produkt unik strukturor që të dy duket dhe ndjehet shumë i ndryshëm dhe interesant. Estetika dhe ndërfaqja e përdoruesit u mbajtën po aq në lidhje me qëndrueshmërinë e produktit.

Emri i Projektit : EcoPack, Emri i stilistëve : Liam Alexander Ward, Emri i klientit : Quantum Clothing.

EcoPack Paketimi I Këmishave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.