Revista Design
Revista Design
Aksesorët E Kuzhinës

KITCHEN TRAIN

Aksesorët E Kuzhinës Përdorimi i stileve të ndryshme të instrumenteve të kuzhinës krijon një mjedis gatimi të pastër, përveç bezdisjes vizuale. Duke e vënë atë me pak fjalë, unë u përpoqa të bëja një grup të unifikuar të këtyre aksesorëve të kuzhinës popullore që përdoren zakonisht në të gjitha shtëpitë. Ky dizajn ishte frymëzuar thjesht nga krijimtaria. "Forma e bashkuar" dhe një pamje "e këndshme" janë dy nga karakteristikat e saj. Për më tepër, ajo do të mirëpritet nga tregu për shkak të pamjes së saj inovative. Kjo do të jetë një mundësi për prodhuesin dhe klientin që 6 vegla të blihen në një paketë.

Emri i Projektit : KITCHEN TRAIN, Emri i stilistëve : Ahmad Abedini, Emri i klientit : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Aksesorët E Kuzhinës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.