Revista Design
Revista Design
Zyra E Shitjeve

Chongqing Mountain and City Sales Office

Zyra E Shitjeve "Mountain" është tema kryesore e kësaj zyre shitjeje, e cila është frymëzuar nga sfondi gjeografik i Chongqing. Modeli i mermereve gri në dysheme po formohet në formë trekëndore; dhe ka shumë kënde dhe kënde të çuditshme dhe të mprehta në muret e tipareve dhe sportelet e pritjeve në formë të parregullt, për të demonstruar konceptin e "malit". Përveç kësaj, shkallët që lidhin dyshemetë janë të dizajnuara të jenë një kalim nëpër shpellë. Ndërkohë, dritat LED varen nga tavani, duke imituar skenën e shiut në luginë dhe duke paraqitur ndjenjën natyrore, për të zbutur të gjithë përshtypjen.

Emri i Projektit : Chongqing Mountain and City Sales Office, Emri i stilistëve : Ajax Law, Emri i klientit : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Zyra E Shitjeve

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.