Revista Design
Revista Design
Stoli

Angels OR Demons

Stoli Ne jemi dëshmitarë të betejës së vazhdueshme midis së mirës dhe së keqes, errësirës dhe dritës, ditës dhe natës, kaosit dhe rendit, luftës dhe paqes, heroit dhe zuzarit çdo ditë. Pavarësisht fesë ose kombësisë sonë, na është thënë historia e shokëve tanë të vazhdueshëm: një engjëll i ulur në shpatullën tonë të djathtë dhe një demon në të majtë, engjëlli na bind për të bërë mirë dhe regjistruar veprat tona të mira.Ai djalli na bind të bëjmë keq dhe mban shënime për veprat tona të këqija. Engjëlli është një metaforë për "superego" tonë dhe djalli qëndron për "Id" dhe betejën e vazhdueshme midis ndërgjegjes dhe të pavetëdijshmit.

Emri i Projektit : Angels OR Demons, Emri i stilistëve : Samira Mazloom, Emri i klientit : Samira.Mazloom Jewellery.

Angels OR Demons Stoli

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.