Revista Design
Revista Design
Tjegull Qeramike

elhamra

Tjegull Qeramike Linjat speciale të denjë për pallatin E krijuar nga frymëzimi i pallatit Elhamra i cili përshkruhet si reflektim i pallateve të ëndrrave në botën reale në përrallën 1001 netë, është një nga shembujt e arritur më të mirë të krijuar me teknologjinë dixhitale, i shfaqur në 3 textures dimensionale në madhësi prej 30 x 60 cm me ngjyra; bruz, dritë bruz dhe e bardhë. Ngjyrat tokësore të Elhamra shoqërohen me dekorime në të njëjtën ngjyra. Elhamra, është një zgjedhje unike për të krijuar banjë që të kujtojnë pallatet…

Emri i Projektit : elhamra, Emri i stilistëve : Bien Seramik Design Team, Emri i klientit : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Tjegull Qeramike

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.