Revista Design
Revista Design
Grupi I Banjës

FRACTURE

Grupi I Banjës Stili unik i pajisjeve sanitare qeramike, dizenjimi i jashtëzakonshëm i linjave të qelqit të thyerjeve Komente Deconstructivism… Frakturë Shkëputje e integritetit të përbërësve të strukturës, lojërave në sipërfaqe, për të bërë elemente gjeometrike të projektimit, si eksterierë të produkteve dhe lëvizjen e stilit dekonstruktivist bazuar në seritë si një shembull i Fracture Bien’s hasur në një nga serialet më të shquar.

Emri i Projektit : FRACTURE, Emri i stilistëve : Bien Seramik Design Team, Emri i klientit : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Grupi I Banjës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.