Revista Design
Revista Design
Mobiljet Në Shtëpi Dhe Zyra

Egg-table

Mobiljet Në Shtëpi Dhe Zyra Baza e sipërme e tryezës është unaza metalike, në mes të së cilës është instaluar xhami, dhe pjesa e jashtme është bërë nga druri, plastika ose çdo material tjetër, i përshtatshëm për tabelat. Tabela ka dy këmbë në formë L nga metali, të cilat duken njëra nga tjetra, dhe me këtë sigurojnë ngurtësinë. Tabela mund të grumbullohet plotësisht për transport.

Emri i Projektit : Egg-table, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

Egg-table Mobiljet Në Shtëpi Dhe Zyra

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.