Revista Design
Revista Design
Tryeza Anësore

Chandelier table

Tryeza Anësore Tabela anësore dekorative. Kjo tryezë delikate është një shoqërues i përsosur dhe partner plotësues i Claire de Lune Chandelier. Kështu emri i saj "Tabela e Llambadarve". Cilësia e saj "pothuajse atje" theksohet nga gdhendja delikate, që i ngjan dantellave. Ashtu si me shumicën e produkteve të dizajnuara nga ACCENT, ajo dorëzohet me pako të sheshtë, kështu që disa montime kërkohen nga konsumatori përfundimtar, një kujtesë për zvogëlimin e CO2 si një konsideratë integrale e dizajnit. Një shtesë e bukur dhe e dobishme për çdo dhomë gjumi ose dhomë të gjallë.

Emri i Projektit : Chandelier table, Emri i stilistëve : Claire Requa, Emri i klientit : Accent Aps.

Chandelier table Tryeza Anësore

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.