Revista Design
Revista Design
Kartë Mesazhi

Standing Message Card “Post Animal”

Kartë Mesazhi Lëreni çantën artizanale të letrës së kafshëve të dërgojë mesazhet tuaja të rëndësishme. Shkruajeni mesazhin tuaj në trup, pastaj dërgoni së bashku me pjesët e tjera brenda zarfit. Kjo është një kartë mesazhi argëtuese që marrësi mund të mbledhë së bashku dhe të shfaq. Paraqet gjashtë kafshë të ndryshme: rosë, derr, zebër, pinguin, gjirafë dhe renë. Jeta me Dizajn: Modelet e cilësisë kanë fuqinë për të modifikuar hapësirën dhe për të transformuar mendjen e përdoruesve të saj. Ata ofrojnë rehati për të parë, mbajtur dhe përdorur. Ata janë të mbushur me butësi dhe një element befasie, duke pasuruar hapësirë.

Emri i Projektit : Standing Message Card “Post Animal”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Kartë Mesazhi

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.