Revista Design
Revista Design
Tabelë

cocktail

Tabelë Dizajni është një tavolinë koktej e zezë me hijet interesante që luajnë jashtë të zezës së tryezës. Shtë një dizajn pa kohë që do të përshtatet me shumë stile. Artifaktet mund të shfaqen në nivele të ndryshme më poshtë për të ndryshuar pamjen e tabelës duke mbajtur gjithashtu të pastër pjesën e sipërme të tryezës. Tabela është një KD me para të gatshme dhe ka një dizajn të mbartur: blerje, sjell shtëpi dhe lehtësisht e mbledhur nga kushdo. Dizajni është i bukur, interesant për tu parë, por jo tërheqës. Tabelat e koktejve normalisht janë në qendër të veprimtarisë, por nuk duhet të bëhen qendra e vëmendjes - kjo tabelë e realizon pikërisht atë

Emri i Projektit : cocktail, Emri i stilistëve : Mario J Lotti, Emri i klientit : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Tabelë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.