Revista Design
Revista Design
Karrige Lëkundëse

WIRE

Karrige Lëkundëse Duke përdorur teknikën e petëzimit CNC, WIRE formohet nga dy pjesë tuba alumini. Edhe pse është një karrige funksionale, duket si tela që varen në një sipërfaqe të sheshtë. Hapësira e ulëseve është e fshehur në tuba. Karrige ka një strukturë unike me vetë-ekuilibër shumë të mirë. Shtë një pjesë e qëndrueshme, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme me kosto të ulët materiale dhe pamje luksoze. WIRE prodhohet lehtësisht. Gjithashtu, pesha e lehtë dhe materialet rezistente ndaj ndryshkut e bëjnë atë të mirë për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.

Emri i Projektit : WIRE, Emri i stilistëve : Hong Zhu, Emri i klientit : .

WIRE Karrige Lëkundëse

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.