Revista Design
Revista Design
Monitorimi I Kufjeve Në Vesh

ZTONE

Monitorimi I Kufjeve Në Vesh Si një aksesor i stilit të jetës, kjo kufje vjen me konceptin e bizhuterive. Ai përbëhet nga një patentë në pritje të veshit që trupi ka formë në tasin e veshit. Maja e zgjatur fleksibël e veshit të krahut përmirëson qëndrueshmërinë e veshit duke mbështetur kreshtën e veshit. Shpikja është sajuar nga silikoni për të rritur fleksibilitetin maksimal. Seksioni i kokës së formës së kërpudhave është krijuar për të mbërthyer brenda kanalit të veshit, në mënyrë që të sigurojë nënshkrimin më të mirë nga zhurma e jashtme. Ajo siguron një zgjidhje ekonomike për të zëvendësuar monitorin me porosi të kostos së primit, por siguron riprodhimin më të saktë audio.

Emri i Projektit : ZTONE, Emri i stilistëve : IMEGO Infinity LLC, Emri i klientit : I-MEGO.

ZTONE Monitorimi I Kufjeve Në Vesh

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.