Revista Design
Revista Design
Lodra

Movable wooden animals

Lodra Lodrat e larmisë së kafshëve po lëvizin me mënyra të ndryshme, të thjeshta por argëtuese. Format abstrakte të kafshëve thithin fëmijët për të imagjinuar. Ka 5 kafshë në grup: Derri, Duck, Giraffe, kërmilli dhe Dinosauri. Koka e Duck lëviz nga e djathta në të majtë kur e kap nga tavolina, duket se të thotë "JO" për ju; Koka e gjirafës mund të lëvizë nga lart e poshtë; Hunda e derrit, kokat e kërmillit dhe Dinosaurit lëvizin nga brenda në jashtë kur i ktheni bishtat. Të gjitha lëvizjet i bëjnë njerëzit të buzëqeshin dhe i shtyjnë fëmijët të luajnë në mënyra të ndryshme, si tërheqja, shtytja, kthimi etj.

Emri i Projektit : Movable wooden animals, Emri i stilistëve : Sha Yang, Emri i klientit : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Lodra

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.