Revista Design
Revista Design
Salla E Shfaqjes

Segmentation

Salla E Shfaqjes Linjat e buta të këpucëve nuk mund të anashkalohen gjatë interpretimit të vendit. Për të përfaqësuar këpucët elegante të grupit tjetër që shfaqin në këtë vend, tavanin e shtresës së dytë dhe tetë komponentë ekskluzive të ndriçimit të dizajnit, ndërsa krijojnë humor, në të njëjtën kohë bëjnë që të ndjehet vetë me linjë amorfe në këtë vend.

Emri i Projektit : Segmentation, Emri i stilistëve : Ayhan Güneri, Emri i klientit : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Salla E Shfaqjes

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.