Revista Design
Revista Design
Ora E Lidhur

COOKOO

Ora E Lidhur COOKOO ™, smartwatch i parë në botë i projektuesve që ndërton një lëvizje analoge me një ekran dixhital. Me një dizajn ikonik për linjat e tij ultra të pastra dhe funksionalitetet e zgjuara, ora shfaq njoftime të preferuara nga smartphone ose iPad. Falë përdoruesve të COOKOO App stay qëndrojnë nën kontrollin e jetës së tyre të lidhur duke zgjedhur cilat njoftime dhe njoftime që dëshirojnë të marrin drejtpërsëdrejti në dore. Shtypja e butonit të komandueshëm të personalizueshëm do të lejojë që të shkaktojë nga distanca kamerën, riprodhimin e muzikës me telekomandë, kontrollin me një buton të Facebook dhe shumë mundësi të tjera.

Emri i Projektit : COOKOO, Emri i stilistëve : CONNECTEDEVICE Ltd, Emri i klientit : COOKOO, a new brand created 2012 by ConnecteDevice Limited..

COOKOO Ora E Lidhur

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.