Revista Design
Revista Design
Programuesi I Tahografit

Optimo

Programuesi I Tahografit Optimo është një produkt ekran prekës për programimin dhe kalibrimin e të gjithë tahografëve dixhitalë të përshtatshëm për automjetet tregtare. Duke u përqëndruar në shpejtësinë dhe lehtësinë e përdorimit, Optimo kombinon komunikimin pa tel, të dhënat e aplikimit të produktit dhe një mori lidhjesh të ndryshme sensorë në një pajisje portative për t'u përdorur në kabinën e automjetit dhe punëtorinë. Projektuar për ergonomi optimale dhe pozicionim fleksibël, ndërfaqja e saj e drejtuar nga detyra dhe pajisja inovative përmirëson në mënyrë dramatike përvojën e përdoruesit dhe merr programimin tahograf në të ardhmen.

Emri i Projektit : Optimo, Emri i stilistëve : LA Design , Emri i klientit : Stoneridge.

Optimo Programuesi I Tahografit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.