Revista Design
Revista Design
Karrige Rri Kot

YO

Karrige Rri Kot YO ndjek parimet ergonomike të vendosjes së rehatshme dhe linjave të pastra gjeometrike që formojnë në mënyrë abstrakte shkronjat "YO". Krijon një kontrast midis një ndërtimi druri masiv, "mashkull" dhe një leckë të lehtë, transparente "femërore" të sediljes dhe sediljes, e bërë nga një material i ricikluar 100%. Tensioni i rrobave arrihet nga gërshetimi i fibrave (i ashtuquajturi "korse"). Karrige rri kot plotësohet nga një karrige që bëhet një tryezë anësore kur rrotullohet 90 °. Një gamë e zgjedhjeve të ngjyrave i lejon të dyja të përshtaten lehtësisht në brendësi të stileve të ndryshme.

Emri i Projektit : YO, Emri i stilistëve : Rok Avsec, Emri i klientit : ROPOT.

YO Karrige Rri Kot

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.