Revista Design
Revista Design
Grupi I Çajit

Wavy

Grupi I Çajit Frymëzuar nga tarracë Travertine në natyrë, Wavy është një grup çaji që do t'ju sjellë një përvojë unike të çajit. Dorezat novatore janë zhvilluar për tu përshtatur në mënyrë të qetë në duart tuaja. Duke fërkuar kupën me pëllëmbët, do të zbuloni se shpaloset si një zambak uji dhe do t'ju çojë në një moment qetësie.

Emri i Projektit : Wavy, Emri i stilistëve : Patricia Sheung Ying Wong, Emri i klientit : Patricia Wong.

Wavy Grupi I Çajit

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.