Revista Design
Revista Design
Rubinetat

Electra

Rubinetat Electra konsiderohet si përfaqësuesi i përdorimit dixhital në sektorin e armaturave kombinon teknologjinë me dizajnin për të theksuar modelin dixhital të epokës. Rubinet që nuk kanë dorezë të veçantë tërheq të gjithë për shkak të hijeshisë dhe pamja e zgjuar është vendimtare të jetë unike në zonën e lagësht. Butonat e ekranit prekës të Electra ofrojnë përdoruesve më shumë zgjidhje ergonomike. “Eco Mind” e rubinetave i siguron përdoruesit efikasitetin maksimal në kursim. Kjo veçori veçanërisht i shton vlerë gjeneratave të ardhshme

Emri i Projektit : Electra, Emri i stilistëve : E.C.A. Design Team, Emri i klientit : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Rubinetat

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.