Revista Design
Revista Design
Pajisja Katran + Roll + Gps

Trail Ranger

Pajisja Katran + Roll + Gps Pse janë harta të sheshta të sheshta kur ato nuk janë? Një i pari në konceptin botëror, Trail Ranger ju lejon të regjistroni këndet e ngjitjes, zbresjes dhe rrotullimit të automjetit tuaj jashtë rrugës në një hartë GPS dhe ta ndani atë me shokët e tjerë të rrugës në të gjithë botën. Mundësuar nga platforma jonë e hartave AXYZ, Trail Ranger gjithashtu ju jep një sinjalizim të personalizuar të kthimit, kur pajisja juaj mbështetet shumë në mënyrë të rrezikshme. Tani tregoni botës këndet e çmendur që keni pushtuar! Sepse bota juaj nuk është e sheshtë! Për më shumë detaje rreth Trail Ranger dhe për të shkarkuar si një aplikacion iPhone / iPad, ju lutemi vizitoni: http://puckerfactors.com/trailranger

Emri i Projektit : Trail Ranger, Emri i stilistëve : Anjan Cariappa M M, Emri i klientit : Muckati SDD.

Trail Ranger Pajisja Katran + Roll + Gps

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.