Revista Design
Revista Design
Paketimi I Ushqimeve Të Detit

PURE

Paketimi I Ushqimeve Të Detit Koncepti i këtij prodhimi të ri është "Free from". Ta themi thjesht, krijuam një model të relaksuar pazakonisht. Në mënyrë tipike për ushqimet e detit të konservuar janë paketime të errëta dhe të rrëmujshme, modeli ynë është "Pa nga" çdo çakëll optik. Nga ana tjetër, diapazoni gjithashtu është për alergjinë dhe njerëzit me ndjeshmëri ndaj ushqimit. Kështu që duket pothuajse me qëllim një lloj mjekësie. Shitja filloi në janar 2013 dhe është jashtëzakonisht e suksesshme. Reagimet e biznesit me pakicë janë: Ne kemi pritur një kohë shumë të gjatë për një koncept të bukur dhe të menduar mirë. Konsumatori do ta dojë atë.

Emri i Projektit : PURE, Emri i stilistëve : Bettina Gabriel, Emri i klientit : gabriel design team – Hamburg.

PURE Paketimi I Ushqimeve Të Detit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.