Revista Design
Revista Design
Rocker Dhe Slide

2-in-1 Slide to Rocker

Rocker Dhe Slide Slide 2-in-1 në Rocker konvertohet lehtësisht nga rocker në rrëshqitje për të ofruar dy mënyra argëtuese për të luajtur. Në modalitetin e rrëshqitjes, ka hapa të teksturuar dhe doreza të sigurta, së bashku me një rrëshqitje të pjerrët 32 "(81 cm) për fillestarët; në modalitetin rocker, një bazë ekstra e gjerë dhe grilat e sigurta sigurojnë sigurinë gjatë lëkundjes. Ky produkt është ideal si për përdorim të brendshëm ashtu edhe për në natyrë. Dimensionet: Rrëshqitje: 33.3 "D x 19.7" W x 20.4 "H (85D x 50W x 52H cm) Rocker: 32" D x 19.7 "W x 20.4" H (81D x 50W x 52H cm) I pershtatshem per moshat 1,5-3 vjec.

Emri i Projektit : 2-in-1 Slide to Rocker, Emri i stilistëve : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Emri i klientit : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Rocker Dhe Slide

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.