Revista Design
Revista Design
Karficë Zbukurimi

Chiromancy

Karficë Zbukurimi Do person është unik dhe origjinal. Kjo është e dukshme edhe në modelet në gishtat tanë. Vijat e vizatuara dhe shenjat e duarve tona janë gjithashtu mjaft origjinale. Përveç kësaj, secili person ka një sërë gurësh, të cilët janë afër tyre në cilësi ose të lidhur me ngjarje personale. Të gjitha këto karakteristika i japin një vëzhguesi të menduarit kaq shumë mësues dhe tërheqës, që lejon të krijojë bizhuteri të personalizuara bazuar në këto linja dhe shenja të gjërave individuale. Ky lloj zbukurimi dhe stoli - formon Kodin tuaj personal të artit

Emri i Projektit : Chiromancy, Emri i stilistëve : Victor A. Syrnev, Emri i klientit : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Karficë Zbukurimi

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.