Revista Design
Revista Design
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) një dizajn unik 2) përdorim i gjerë i çelikut inox 3) xhami i çelur me dorë për formën e tymit maksimal / kontakti të lëngshëm 4) spërkatësi në majë të gazetës për akoma më shumë tym / kontakt të lëngshëm 5) valvula mund të zëvendësohet me një çorape të dytë 6) tasi i duhanit është formuar për një tym më të gjatë, megjithatë parandalon duhanin nga mbinxehja, duhani nuk duhet të tendoset 7) të gjitha lidhjet janë të afta me vidhos dhe hermetike 8) zorrë nga silikoni e shkallës së ushqimit për dallim nga gete tradicionale që mund të lahen me numër nuk ka rreziqe të ndryshkjes ose kalbjes, silikoni nuk thith aromat

Emri i Projektit : Shapes hookah, Emri i stilistëve : Shapes, Forta Group llc, Emri i klientit : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.