Revista Design
Revista Design
Mobiljet E Tavolinës Në Shtëpi

Marken Desk

Mobiljet E Tavolinës Në Shtëpi Ndjenja e lehtë vizualisht e kësaj tryeze elegante dhe megjithatë të fortë na bën të kthehemi në shkollën e dizajnit skandinav. Forma e bezdisshme e këmbëve, mënyra se si ata përkulen para, pothuajse si një gjest përshëndetës zotëror, na kujton siluetën e një burri fisnik me kapelën e tij duke përshëndetur një zonjë. Tavolina na mirëpret ta përdorim. Forma e sirtarëve, si gjymtyrë të ndara të tryezës, me ndjesinë e tyre të varur dhe me një pamje të personifikuar përpara, skanon dhomën si sy vigjilent.

Emri i Projektit : Marken Desk, Emri i stilistëve : Claudio Sibille, Emri i klientit : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Mobiljet E Tavolinës Në Shtëpi

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.