Revista Design
Revista Design
Koncepti I Bizhuterive Të Adaptueshëm

Jewel Box

Koncepti I Bizhuterive Të Adaptueshëm Jewel Box është një koncept i bizhuterive të adaptueshme bazuar në përdorimin e tullave të lodrave si "lego". Me këtë parim, ju mund të bëni, prishni dhe ribërë çdo herë një xhevahir tjetër! Kuti Jewel ekziston si në veshje ashtu edhe në bizhuteri me gurë të çmuar ose bizhuteri për katran. Si një koncept i hapur, zhvillimi i Jewel Box nuk do të përfundojë kurrë: ne mund të vazhdojmë të krijojmë forma të reja dhe të përdorim materiale të reja. Box Jewel lejon të krijoni në çdo sezon pllaka mbulese me ngjyra dhe modele pas modës së rrobave.

Emri i Projektit : Jewel Box, Emri i stilistëve : Anne Dumont, Emri i klientit : Anne Dumont.

Jewel Box Koncepti I Bizhuterive Të Adaptueshëm

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.