Revista Design
Revista Design
Qipao Bashkëkohore

The Remains

Qipao Bashkëkohore Frymëzimi është nga Reliket Kineze, "Qeramika" është përfaqësimi më i popullarizuar, pavarësisht nga mbretëria dhe njerëzit. Në studimin tim, edhe sot standardet bazë estetike kineze të modës dhe Feng Shui (dizajni i brendshëm dhe i mjedisit) janë të pandryshuara. Ata pëlqejnë shikimin, shtrimin dhe dëshirimin e tyre. Unë do të doja të hartoja një Qipao për të sjellë implikimin dhe veçorinë e qeramikës nga dinastia e vjetër në modën bashkëkohore. Dhe provokon njerëzit që harrohen kulturën dhe etninë e tyre sa herë që jemi në gjeneratën e i.

Emri i Projektit : The Remains, Emri i stilistëve : So Yau Kai, Emri i klientit : KaiSo Styling Produce.

The Remains Qipao Bashkëkohore

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.