Revista Design
Revista Design
Ngarkuesi I Rrotave

Arm Loader

Ngarkuesi I Rrotave Një hamall i cili kryesisht funksionon mbi baza të pabarabarta mund të shkaktojë që shoferi të përjetojë sëmundje të rëndë në lëvizje dhe gjithashtu të bëjë që ata të ndjejnë lodhje të shpejtë. Sidoqoftë, 'ARM LOADER' lejon njohjen e pikave të koordinatave në tokë dhe ndihmon ulësen e shoferit të jetë e qëndrueshme dhe jo e zhveshur. Prandaj, ndihmon shoferin të mos ndjehet i lodhur dhe i lejon ata të kryejnë punën e tyre të sigurt.

Emri i Projektit : Arm Loader, Emri i stilistëve : Hoyoung Lee, Emri i klientit : DESIGNSORI.

Arm Loader Ngarkuesi I Rrotave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.