Revista Design
Revista Design
Vodka Premium Me Bizhuteri

BlackSwan

Vodka Premium Me Bizhuteri Vodka Premium me bizhuteri argjendi në formë Swan të koduar me Kristale Swarovski.

Emri i Projektit : BlackSwan, Emri i stilistëve : Vladimir N. Bratchenko, Emri i klientit : WaldemarArt.

BlackSwan Vodka Premium Me Bizhuteri

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.