Revista Design
Revista Design
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie plotëson nevojat e nomadëve modernë. Shtë e thjeshtë, por që ndikon, në mënyrë qetësuese analoge, lotuese dhe rezistente ndaj ujit dhe biodegradueshme. Tootsie lë një përshtypje të qëndrueshme në mendjet e njerëzve, por asnjë mbi mjedisin. Shumica prej nesh jeton dhe udhëton nëpër një botë me ndryshime të vazhdueshme - një botë në të cilën ne jemi në rrezik të humbasim veten. Pse të mos përdorim letra për të bërë produkte që kapin përvojat tona si skribë, njolla, numra telefoni ose përshtypja e rastit e kuq buzësh. Jo ndryshe nga një ditar, Papernomads krijojnë pika referimi në kohë që ne të kujtojmë kush jemi.

Emri i Projektit : Tootsie, Emri i stilistëve : Christoph Rochna, Emri i klientit : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.