Revista Design
Revista Design
Salla E Ekspozitës, Shitja Me Pakicë

Networking

Salla E Ekspozitës, Shitja Me Pakicë Materialet sportive të cilat ne përdorim çdo ditë po prodhohen në pjesë të ndryshme të botës. Ato u ofrohen konsumatorëve në raftet e dyqaneve sportive përmes një rrjeti shumë të ndërlikuar të marketingut dhe logjistikës. Hidheni një markë me rrjetin më të mirë. Prodhimi i koleksionit nga projektuesit në vende të ndryshme në Evropë, duke u bërë nga prodhuesit në Kinë të angazhuar në prodhim me cilësi të lartë. Kompania e marketingut përmes së cilës është themeluar në Turqi, arrin të gjithë botën dhe konsumatorët. Salla e dytë e shfaqjes së kompleksit të shesheve të kërcimit është ndërtuar gjithashtu në këtë temë komplekse të rrjetit.

Emri i Projektit : Networking, Emri i stilistëve : Ayhan Güneri, Emri i klientit : JUMP/GENMAR.

Networking Salla E Ekspozitës, Shitja Me Pakicë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.