Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Verës

Crombe 3.0

Shtëpia E Verës Qëllimi i konceptit të dyqanit të verës Crombé ishte që klientët të provojnë një mënyrë krejtësisht të re të blerjeve. Ideja themelore ishte të fillonim nga pamja dhe ndjenja e një depoje, së cilës më pas shtuam dritë dhe finesë. Edhe pse verërat po prezantohen në paketimin e tyre origjinal, linjat e pastra të kornizave metalike sigurojnë ende familjaritet dhe perspektivë. Everydo shishe varet në kornizë në prirjen identike sommelier do t'iu shërbente atyre. Raft prej 12 m strehon shampanjët dhe dollapët. Sipas dollapit, klientët mund të ruajnë me siguri deri në 30 shishe.

Emri i Projektit : Crombe 3.0, Emri i stilistëve : Five Am, Emri i klientit : FIVE AM.

Crombe 3.0 Shtëpia E Verës

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.