Revista Design
Revista Design
Apartament I Madh

Attractive Arc

Apartament I Madh Ky rast është një grup i apartamenteve të mëdha me dysheme të sheshtë në katin e fundit. Zona e ndërtimit është 260 metra katrorë. Grupi i klientëve i vendosur nga zhvilluesi duhet të jetë familjet me më shumë popullsi. Por pronari i këtij rasti është një familje me tre persona. Pra, funksionet e renditura mirë të strukturës origjinale duken të parëndësishme dhe të ngërçuara. Sipas kësaj, ne kemi bërë ndryshime relativisht të mëdha në paraqitjen e planit të të gjithë hapësirës. Duke thyer mënyrën konvencionale të paraqitjes së familjes. Shumica e zonave funksionale kanë qenë të paqena, përveç dhomave të gjumit, banjove, etj. Ndërkohë, si banesë, pronësia

Emri i Projektit : Attractive Arc, Emri i stilistëve : Sheng Tao, Emri i klientit : DEESEN.

Attractive Arc Apartament I Madh

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.