Revista Design
Revista Design
Kalendar

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendar Ky është një kalendar tavolinë i bërë me një dizajn të prerë që paraqet motive sezonale në embossing hollë. Pika kryesore e dizajnit është kur shfaqet, motivet sezonale vendosen në një kënd prej 30 gradë për shikimin më të mirë. Kjo formë e re shpreh dhunti romane të NTT COMWARE për gjenerimin e ideve të reja. Mendimi i jepet funksionalitetit të kalendart me hapësirë të bollshme të shkrimit dhe rreshtave të sunduara. Shtë mirë për shikim të shpejtë dhe të lehtë për t’u përdorur, duke u përmbajtur me origjinalitet që e veçon nga kalendarët e tjerë.

Emri i Projektit : NTT COMWARE “Season Display”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalendar

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.