Revista Design
Revista Design
Karrige Bar

Barcycling Chair

Karrige Bar Barciklimi është një karrige bar e cila është dizajnuar hapësira me temë sportive.Të kushtohet vëmendje me imazhin e dinamizmit në karrigen e barit, falë shalës së biçikletave dhe pedalimit të biçikletave.Krijimi i skeletit të poliuretanit të sediljeve dhe pjesën e sipërme të sediljes të mbuluar me lëkurë qepjeje dore .Përderisa butësia e poliuretanit, lëkurës natyrale dhe cilësia e qepjes së duarve simbolizon qëndrueshmëri. Për dallim nga karriera standarde e barit që pozicioni i këmbës nuk mund të ndryshohet, barciklimi bën të mundur që ulëset e ndryshueshme me mbajtjen e pedaleve në lokacione të ndryshme.Kjo mundëson që më gjatë dhe komode ulur.

Emri i Projektit : Barcycling Chair, Emri i stilistëve : Ayhan Güneri, Emri i klientit : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Karrige Bar

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.