Revista Design
Revista Design
Dyqani I Flamurit

Lenovo

Dyqani I Flamurit Lenovo Flagship Store synon të përmirësojë imazhin e markës duke siguruar audiencës një platformë për të lidhur bashkëveprimin dhe ndarjen përmes stilit të jetës, shërbimit dhe përvojës së krijuar në dyqan. Koncepti i projektimit është konceptuar bazuar në misionin për të realizuar një kalim nga prodhuesi i pajisjeve informatike në një markë udhëheqëse midis ofruesve të elektronikës të konsumit.

Emri i Projektit : Lenovo, Emri i stilistëve : Johnson Li, Emri i klientit : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Dyqani I Flamurit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.