Revista Design
Revista Design
Unaza Dhe Vathë

Droplet Collection

Unaza Dhe Vathë Koleksioni i argjendarisë Droplet tërheq frymëzimin e tij nga qetësia dhe bukuria e pikës së ujit. Kombinimi i modelit 3D dhe teknikës tradicionale të punës së punës, ajo eksploron formimin e pikave në një gjethe. Fundi i lëmuar argjendi 925 imiton sipërfaqen reflektuese të pikës së ujit ndërsa perlat me ujë të freskët janë gjithashtu të integruar në mënyrë miqësore në dizajn. Angledo kënd i unazës dhe vathëve tregon një formim të ndryshëm, duke e mbajtur dizajnin të gjithanshëm.

Emri i Projektit : Droplet Collection, Emri i stilistëve : Lisa Zhou, Emri i klientit : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Unaza Dhe Vathë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.