Revista Design
Revista Design
Dera E Varur E Ventiluar

JPDoor

Dera E Varur E Ventiluar JPDoor është një derë strumbullar miqësore për përdoruesit që bashkohet me sistemin e dritareve të xhamisë, i cili ndihmon për të krijuar rrjedhën e ventilimit dhe në të njëjtën kohë kursen hapësirën. Dizajni ka të bëjë me pranimin e sfidave dhe zgjidhjen e tyre me kërkime individuale, teknika dhe besim. Nuk ka asnjë të drejtë ose të gabuar është ndonjë model, është me të vërtetë shumë subjektive. Sidoqoftë, modelet e shkëlqyera plotësojnë nevojat dhe kërkesat e përdoruesve të fundit ose të kenë një ndikim të madh në komunitet. Bota është përplot me qasje të ndryshme të projektimit në çdo cep, kështu që mos hiqni dorë nga eksplorimi, "qëndroni të uritur qëndroni të marrë pa mend - Steve Job".

Emri i Projektit : JPDoor, Emri i stilistëve : Jerome Thia, Emri i klientit : Exuidea Design.

JPDoor Dera E Varur E Ventiluar

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.