Revista Design
Revista Design
Marka E Brendshme Korporative

Wellness and DaySPA

Marka E Brendshme Korporative Një strukturë spa Dite që është krijuar për të stimuluar klientin pas mbërritjes, duke ndihmuar një tejkalim të menjëhershëm nga një rutinë e përditshme urbane në një hapësirë të ngritjes shpirtërore dhe fizike. Koncepti i markës vlen për vëllimin parametrik të tavanit dhe mureve, të cilat si hapjet natyrore të shpellave lejojnë që rrezet e ditës natyrale të përmbytin zyrat dhe zonat e kontabilitetit pas tyre. Dy modulet e pritjes janë të praruara në gjethe bakri që ngjasojnë me dy gurë gjysëm të çmuar. Qasja e projektimit është një metaforë e bukurisë së brendshme që ka nevojë për rafinim për t'u zbuluar.

Emri i Projektit : Wellness and DaySPA, Emri i stilistëve : Helen Brasinika, Emri i klientit : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Marka E Brendshme Korporative

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.