Revista Design
Revista Design
Tryeza E Kafesë

Fallen Bird

Tryeza E Kafesë Ashtu si Immanuel Kant, unë filloj nga një ide estetike që i japin punës time shpirtin e saj. Unë ndjek gjithmonë rrugën time: intuitivisht, emocionalisht dhe me vetëdije të përfshirë në një temë specifike. Trekëndëshat në (E) lëvizje është një histori që fillon nga një formë e fortë gjeometrike, një trekëndësh barabrinjës, i pari që pikat e mbështetjes nuk e bëjnë të jetë prerë Ajo distilon forma të ndryshme që mund të shërbejnë si dizajne për jashtëqitje, tabela etj., Por gjithashtu përpunohen në njësi gjeometrike abstrakte të cilat funksionojnë si art vizual

Emri i Projektit : Fallen Bird, Emri i stilistëve : André Verroken, Emri i klientit : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Tryeza E Kafesë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.