Revista Design
Revista Design
Koka E Kokës

Gaia

Koka E Kokës Gaia është një mrekulli madhështore e modelimit për perëndeshën e fuqizuar të shoqërisë moderne. Opulenca dhe provokuese ishin elementët kryesorë që sintetizohen së bashku për të formuar një prani të jashtëzakonshme. Kalimi nga 'krahët me brirë' në zinxhirin 'omega' i jep kësaj pjese një siluetë dinamike përtej kufijve të dizajnit të bizhuterive.

Emri i Projektit : Gaia, Emri i stilistëve : Herman Francisco Delos Santos, Emri i klientit : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Koka E Kokës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.