Revista Design
Revista Design
Mobiljet Për Banjë

Valente

Mobiljet Për Banjë Koleksioni i banjove Valente frymëzuar nga gurët e çmuar të natyrës ofron luksin e dizajnit të banjës tuaj dhe përshtatjen e hapësirës me një gamë përdorimesh të disponueshme.Sepse secili gur i çmuar në natyrë është unik, të gjithë elementët mobilje të koleksionit Valente kanë madhësi të ndryshme dhe ngjyra.Qëllimi i këtyre elementeve të dizajnuar në madhësi dhe ngjyra të ndryshme është të sjellim bukurinë qiellore të natyrës në banjat tona dhe të sjellim një ritëm, dinamizëm në banjat.

Emri i Projektit : Valente, Emri i stilistëve : Isvea Eurasia, Emri i klientit : ISVEA.

 Valente Mobiljet Për Banjë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.