Revista Design
Revista Design
Byzylyk I Zgjuar

June by Netatmo

Byzylyk I Zgjuar JUNE është një byzylyk stërvitje për mbrojtjen nga dielli. Isshtë byzylyku i parë që mat ekspozimin e diellit. Ajo është e lidhur me një App shoqërues në smartphone të përdoruesit, i cili këshillon gratë kur dhe si ta mbrojnë lëkurën e tyre çdo ditë nga efektet e diellit. Qershori dhe shoqëruesja e tij App ofrojnë një qetësi të re në diell. Qershori ndjek intensitetin e UV në kohë reale dhe ekspozimin total të diellit të zhytur nga lëkura e përdoruesit gjatë gjithë ditës. Krijuar nga stilisti francez i bizhuterive Camille Toupet në frymën e një diamanti me aspekte të ndezura, JUNE mund të vishet si byzylyk ose si karficë karrige.

Emri i Projektit : June by Netatmo, Emri i stilistëve : Netatmo, Emri i klientit : .

June by Netatmo Byzylyk I Zgjuar

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.