Revista Design
Revista Design
Tryeza E Zyrës

Divax

Tryeza E Zyrës Divax është një tavolinë e re zyre e krijuar nga Sahar Bakhtiari Rad dhe krijuar nga Amirhossein Javadian, me një dizajn të veçantë dhe unik. Shtë e ndryshme nga llojet e tjera të tavolinave, sepse krijon një vend të ri pune që do të tërheqë punonjësit dhe do të rrisë besimin e biznesit. Tavolina e vogël e përparme është lidhja midis punonjësve dhe klientëve. Punonjësit mund të vendosin disa bimë në tavolinë, për të rritur oksigjenin në vendin e punës dhe për të zvogëluar ndotjen.

Emri i Projektit : Divax, Emri i stilistëve : Sahar, Emri i klientit : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Tryeza E Zyrës

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.