Revista Design
Revista Design
Llambë

the Light in the Bubble

Llambë Drita në flluskë është një llambë dritë moderne në kujtim të dritës së llambës së filizit të vjetër Edison. Ky është një burim drite i udhëhequr i vendosur brenda një fletë plexiglas, të prerë nga lazeri me një llambë të dritës. Llamba është transparente, por kur ndizni dritën, mund të shihni fillin dhe formën e llambës. Mund të përdoret si drita varëse ose në zëvendësimin e një llambë tradicionale.

Emri i Projektit : the Light in the Bubble, Emri i stilistëve : Andrea Ciappesoni, Emri i klientit : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Llambë

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.