Revista Design
Revista Design
Shall

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Shall Përbërja origjinale e imazheve mitologjike tradicionale ruse, Sirin dhe Alkonost, është shtypur në shalle mëndafshi 100% (serigrafi, 11 ngjyra). Sirin ishin të pajisur me tipare magjike të natyrës mbrojtëse, bukurisë, lumturisë. Alkonost është Zogu i Agimit kontrollon erën dhe motin. "Në detin Oqean, në ishullin e Bujanit, qëndron një lis i fortë dhe i lagësht". Nga të dy zogjtë, duke ndërtuar folenë e tyre në lis, filluan një jetë të re në Tokë. Pema e Jetës u bë një simbol i jetës, dhe , duke mbrojtur dy zogjtë, një simbol i mirë, mirëqenies dhe lumturisë familjare.

Emri i Projektit : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Emri i stilistëve : Ekaterina Ezhova, Emri i klientit : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Shall

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.