Revista Design
Revista Design
Vathë

Night Light

Vathë Ideja për një copë bizhuteri fosforeshente që ndizet dhe shkëlqen në errësirë u frymëzua në biolumineshencën e peshqve humnerë. Këto specie peshqish jetojnë në thellësinë e oqeanit dhe, madje edhe në errësirë totale, ata e bëjnë veten të dukshëm dhe tërheqës për seksin e kundërt përmes aftësisë së tyre misterioze të ndriçimit të vetë. Me këtë art të hollë, ai synon t'u japë grave mundësinë të shkëlqejnë edhe gjatë natës.

Emri i Projektit : Night Light, Emri i stilistëve : Gabriel Juliano, Emri i klientit : Gabriel Juliano.

Night Light Vathë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.